Де купити низькобілкові продукти?

Низькобілкові спеціалізовані продукти для використання в дієті ФКУ можна придбати в інтернет-магазинах та на полицях звичайних супермаркетів у відділах безглютенових та веганських продуктів (наприклад, деякі види безглютенового борошна, макаронів, рисової лапші, рослинного молока, веганських сирів та ковбас, тощо).

При покупці продуктів у супермаркеті треба ретельно вивчити склад продукту, особливо звернути увагу на оригінальне пакування від виробника, де вказано вміст білку. Іноді виробники вказують вміст білку в порції продукту, а не на 100 грамів, що може ввести вас в оману.

Також слід звертати увагу на вміст підсолоджувачів, таких як аспартам. Іноді виробники заміняють цукор на аспартам, тому кожного разу перевіряйте маркування.

Цього року в Україні з’явилося два виробники низькобілкових продуктів. Саме батьки дітей з ФКУ розпочали власну справу, а тому вони дуже ретельно ставляться до якості продукції . Виробники не використовують штучних барвників та інших шкідливих інгредієнтів. За відгуками батьків та наших головних дегустаторів ці продукти смачні та добре тримають форму при приготуванні.

Пропонуємо відвідати сайти українських виробників:

Також замовити продукти можна на сайтах: