Як правильно розводити амінокислотну суміш?

Суміш  для дітей до року необхідно приймати тільки у вигляді напою. Розмішати необхідну кількість порошку теплою (не гарячою!) водою відповідно до рекомендацій виробника. Рекомендується розводити суміш у співвідношенні 1 до 6,5 (наприклад, 4,5 г порошку і 30 мл води).

Для полегшення переходу від суміші для немовлят до концентрованої, останній додається до звичного для дитини продукту спочатку в невеликих кількостях і поступово, за 7-10 днів, виходячи на необхідну добову норму концентрованої суміші. Такий плавний перехід сприяє позитивному ставленню дитини до нового продукту.

Прийом двох сумішей можливо чергувати протягом дня або, відмірявши з ранку розраховані порції обох сумішей, змішати їх разом і приймати в такому вигляді, розділивши на 5-6 прийомів протягом доби.

У разі роздільного прийому сумішей, концентровану суміш  можна приймати разом з розрахованими кількостями інших продуктів харчування або напоями, наприклад, водою, соком, фруктовим пюре. Рекомендується водний розчин становить 10 г на 100 мл води. Рідина повинна бути кімнатної температури або тепла, ні в якому разі не гаряча!

По мірі розширення дієти і введення в раціон натуральних джерел жирів, вуглеводів та інших нутрієнтів, частка енергетичної суміші зменшується, а частка концентрованої суміші – зростає. Таким чином, можна знайти ідеальний баланс нутрієнтів для будь-якого віку і індивідуальних потреб пацієнта.

Рекомендується не рідше, ніж раз на півроку, контролювати рівень загального білка та інших нутрієнтів в крові і, керуючись результатами, приймати рішення про необхідну кількість амінокислотної суміші в дієті.